چاپ فلکسو موسوی

 

کليدهاي طراحي يک برچسب گرد

چاپ فلکسو  با حاشيه کاري نداشته باشيد. چنانچه مي خواهيد صورت دايره را پررنگ کنيد، يک پس زمينه رنگي يا متمايز به دايره بیشتر کنيد. اين مي تواند با رنگ پیاله شما تضاد داشته باشد يا اسم شما را بيشتر پررنگ کند.

 

 

 

دايره ديگري به رینگ خویش بیشتر نکنيد. زائد هست و براي ظواهر کلي شما فعالیت زيادي نمي کند. طراحي را متمرکز کنيد تا مارک شما روشن و تميز ظواهر شود.

 

 

 

اطمينان حاصل کنيد که فايل برچسب شما شامل خط خونريزي، خط احتياط و خط برش است. اينها تضمين مي نمایند که زمان چاپ طرح شما هيچ جزئياتي از قلم نيفتد. مي توانيد قالب هاي طرح بندي ما‌درها را دانلود کرده و با قابل انعطاف افزار طراحي دلخواه خویش براي چاپ دقيق از آن ها به کارگیری کنيد.

 

 

 

سوالات رایج برچسب هاي گرد

بهترين میزان ها براي طراحي چاپ تا حاشیه کدامند؟

 

همه میزان ها را مي اقتدار طوري طراحي کرد که يک تصوير رنگي يا مرکزي به تیتر پس زمينه برچسب گرد داشته باشد. البته اندازه‌هاي بزرگ‌تر نظیر 4 اينچ در ادامه 4 اينچ زير برش به میزان و 6 اينچ در ادامه 6 اينچ موجود براي رول، طرح چاپ تا حاشیه متمايزتري را بر روي برچسب شما ارائه مي‌دهند.

 

چه مواد چاپي براي ليبل هاي گرد من ضد آب هستند؟

 

4 ميليون وينيل سفيد ضد آب و بادوام ترين در ادامه برابر عنصرها بيروني است. مواد پوشش دیتا شده با اشعه ماوراء بنفش اذن مي دهد تا طراحي در ادامه تام مدت به کارگیری داخلي و خارجي استمرار بياورد.

 

BOPP نیز ضد پارگي و نیز ضد آب است. به علاوه، مقاوم در ادامه برابر روغن و مواد شيميايي هست که آن را براي نوشيدني ها و مواد غذايي ذخيره شده در ادامه يخچال شما عالي مي کند.

 

آيا مي توانم برچسب هاي گرد خویش را مجدد اعمال کنم؟

 

اکثر مواد موجود داراي چسب دائمي میباشند که به سختي قطع مي شود. اين به معني برگه برچسب سفيد مرتبه يک، BOPP سفيد داخلي، BOPP هولوگرافي فلزي نقره‌اي، روشن و رنگين کماني، گزينه‌هاي بافت، برچسب 70 پوندي، و 4 ميل است. وينيل سفيد آسيب مي بيند و پس از برداشتن باقي مي ماند.

 

اگر به برچسبي نياز داريد که قابل به کارگیری دوباره باشد، پيشنهاد مي کنيم چاپ را با رنگ سفيد BOPP (قابل جابجايي) پایین گونه رول انجام دهيد. چنانچه توشه اولیه غلط کرديد، مي‌توانيد برچسب‌هاي ساخته‌شده در ادامه اين ماده را اعمال، برداريد و مجدد بکار ببريد.

 

چگونه مي اقتدار میزان صحیح برچسب گرد گزینه نياز متاع خویش را تعیین کرد؟

 

اگر در ادامه منزل يا محل فعالیت خویش چاپگري داريد، پيشنهاد مي کنيم قالب هاي طرح بندي را با میزان تخميني برچسب گرد خویش چاپ کنيد. در ادامه امتداد میزان برش بزنيد و آنگاه آن ها را روي پیاله بماليد. از آنجا، مي‌توانيد اندازه‌گيري‌هاي گزینه نياز براي طراحي خویش را انجام دهيد يا ببينيد که آيا دقيقاً مطلوب هست يا خير.

 

راه ديگر اين هست که به بطري ها، ظروف، شيشه ها و ساير محصولات شبیه با برچسب هاي گرد نگاه کنيد. از يک خط کش يا نوار میزان گيري براي تخمين میزان دقيق برچسب هاي گرد آن ها به کارگیری کنيد.

 

اندازه. رنگ. مواد. تمامی چيز اينجاست، و بيشتر.

11 گزينه برگه / سهام

 

يک کيت مثال رايگان دريافت کنيد

الگوهاي برچسب گرد

با به کارگیری از قالب هاي رايگان ما‌درها در ادامه دوران صرفه جويي کنيد. قالب‌هاي ما‌درها با حاشيه‌ها و حاشيه‌هاي مطلوب راه‌اندازي شده‌اند و اطمينان مي‌دهند که فعالیت چاپ شما دقيق مي‌شود. براي دانلود، گونه فايل را تعیین کنيد و روي سايز زير کليک کنيد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.