همه آنچه باید درموردفن کندانسور صنعتی بدانید

که درون آن دو لوله آبسرد وارد لوله داخلی میشود تا ماده مبرد از داخل لوله خارجی حرکت نماید سپس انتقال حرارت صورت پذیرد.

فن کندانسور ساید ال جی

در مبدل حرارتی ، حرارت از یک سیال زدوده شده و به سیال دیگر انتقال می یابد. تکنیک سروس پارس خدمات نصب و تعمیر یخچال و دیگر لوازم خانگی از جمله تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی ، تعمیر جاروبرقی و …

تکنیک سرویس پارس علاوه بر خدمات نصب و تعمیرات یخچال ، نصب و تعمیر سایر لوازم خانگی نظیر تعمیر لباسشویی ، تعمیر ظرفشویی و …

فن کندانسور یخچال ویترینی

به همین جهت است که شرکت گارانتی توانسته است بین مراکز تعمیر رضایت کاربران را بدست آورد. اگر از عمر یخچال شما بیش از ۱۰ سال میگذرد به شما پیشنهاد می کند که به جای تعمیر یخچال دوو به تعویض موتور یخچال و کمپرسور یخچال بپردازید که برای شما به صرفه تر خواهد بود، زیرا شما یکبار هزینه خرید موتور را می دهید و برای شما چندین سال فعالیت میکن.

اگر در سال آتی با شیب ملایم(!) افزایش قیمت برق داشتیم زیاد نباید نگران نباشید! ساختار مدل هوا خنک به این صورت است که اگر آب به میزان کافی در دسترس نباشد و یا خنک کاری به روش آبی به واسطه رویکردهای بهداشتی صورت نگیرد می بایست از دستگاه کندانسور هوا خنک استفاده کرد.

شدت جریان هوا (Air flow) بر حسب متر مکعب بر ساعت، سطح صدا بر حسب db-A و اتصالات ورودی و خروجی به دستگاه بر حسب mm نیز به طور جامع آورده شده است که در هنگام خرید کندانسور می تواند به صورت اولیه راهنمای مناسبی باشد.

در جدول دوم که در ادامه آن است، پارامترهای مهمی چون شدت جریان آب بر حسب گالن بر دقیقه gpm، افت فشار آب در آن بر حسب psi، وزن بر حسب lbs و فشار کاری درون لوله ها و پوسته آورده شده است. Th​is post w​as gen erat ed with the ​he lp of GSA  Content G᠎en᠎erat or Dem oversion​.

فن کندانسور یخچال کجاست

در جدول انتخاب کندانسور ، ۱۲FPI بیان کننده تعداد ۱۲ عدد فین در هر اینچ از طول لوله کویل است که ظرفیت هر مدل بر حسب KW و BTU/hr ارائه شده است.

فن کندانسور فریزر الکترواستیل

از نقطه نظر ظرفیتی، دارای تناژ بالاتری است. نام دیگری که برای دستگاه کندانسور پوسته و لوله ای در نظر گرفته شده است شل اند تیوب است.

ما نمایندگی تعمیرات فریجیدر در تهران هستیم پس طبیعی است که به نسبت تعمیرگاه های معمولی هم اطلاعات بیشتر و دقیق تری نسبت به محصولات فریجیدر داریم و هم قیمت های مناسب تری را در نظر گرفته ایم.

تعویض فن کندانسور کولر گازی

در این نوع از کندانسورها هم از آب و هم از هوا برای خنک سوازی استفاد میشود. بخار مبرد در بخش بیرونی لوله های اواپراتور چگالیده شده و هم زمان با فرآیند چگالش و تبدیل شدن به مایع، مبرد حرارت خود را از دست داده و این حرارت به آب در جریان در داخل لوله های اواپراتور منتقل می شود.

موتور فن کندانسور یخچال

عملکرد قطعات مهم داخل کولر گازی بدین شکل است که اوپراتور هوای گرم را جذب می کند و برای تراکم گاز آن را به کمپرسور یا همان قلب کولر گازی می فرستد.  Post was gener ated by  GS A ᠎Conten​t Generator DEMO !

فن کندانسور یخچال ال جی

۹۸-سیستم اسکن هوشمند در کولر گازی چیست؟ انواع کندانسیور نیروگاهی چیست؟ نحوه طراحی کندانسورهای نیروگاهی شرکت تهویه دی ایکس البرز براساس استانداردهای ملی می باشد.

کندانسور نیروگاهی تقطیر کننده بخار خروجی توربینهای تولید انرژی میباشد. کندانسور که یک دستگاه بسیار کاربردی در صنایع مختلف می باشد عملکردی ساده دارد ولی ساخت کندانسور نیاز به تکنولوژی بالایی دارد تا بتوانیم کندانسور را تولید نماییم.

چون عدم توجه به این خطا در نهایت منجر به خرابی موتور یخچال و کاهش کارایی کلی دستگاه می شود.

کندانسور سردخانه : بصورت یونیت کندانسور درون سردخانهها کارایی دارد. کندانسینگ یونیت (یونیت سردخانه) دستگاهی است که از اجزایی همچون کمپرسور، فن، کویل کندانسور، مدار کنترل الکتریکی و اجزای کوچکتری همچون سوپاپ معکوس کننده سیکل تشکیل شده است.

قبل از اینکه تکنسین ها بتوانند مشکل را حل کنند، آنها باید بدانند که چه عاملی در مرحله اول دمای تخلیه بیش از حد را سبب شده است.

قیمت فن کندانسور یخچال ال جی

بخار بیش از حد گرم شده باعث از طریق این سیستم خنک می شود چونکه آب سرد از طریق کویل ها عبور می کند.

درضمن به دلیل اینکه لوله خارجی با بیرون نیز در تماس است، مقداری از گرما نیز از طریق جریان هوای بیرون از لوله میتواند از ماده مبرد خارج شود.

نحوه عملکرد داکت اسپلیت با نحوه عملکرد اسپلیت های معمولی تفاوت چندانی ندارد، فقط داکت اسپلیتها برای ایجاد هوای گرم و گرما از انرژی برق و کمپرسور استفاده نمی کنند بلکه به کمک آب گرم، گرما ایجاد می نمایند.

فن کندانسور یخچال

سیال با درجه حرارت زیاد داخل لولههای کندانسور ترکیبی جریان داشته سپس کمک آبی که روی لولهها توزیع گشته تقطیر میگردد.

عکس فن کندانسور یخچال

این مورد بیشتر روی نمونههای اولیه پرایدهای فرمان هیدرولیک قابل مشاهده است که قدرت زیاد رم هیدرولیک و ضعیفبودن اتصالات جعبه فرمان روی فایروال، موجب شکستن پایهها شده و در نهایت انحراف و تصادف را در پیخواهد داشت.

رسیور روی خط مایع بین انواع کندانسور و فیلتر درایر قرار میگیرد. بعد از حالت گاز به مایع تغییر فاز میدهد.

طراحی کندانسور

اگر بخواهیم در مورد فرآیند تبرید که در یخچال اسنوا اتفاق می افتد توضیح دهیم باید گفت در این فرآیند تبرید مایع مبرد با چرخش در لوله ها گرمای داخلی محفظه را جذب می کند و تبدیل به گاز می شود برای این که این گاز به فرآیند تبرید بگردد باید تبدیل به مایع شود.

در اکثر مواقع شرایط جریان مایع به این صورت است که در داخل مجموعه لوله های کوچک آب یا هر نوع مایع خنک کننده دیده می شود که شامل درجه حرارت پایین است و در بخش بیرونی لوله های کم قطر که به آن پوسته گفته می شود سیالاتی که درجه حرارت بالایی دارند جاری می شود.

سیال مبرد، در هنگام عبور از داخل لوله های مارپیچی، حرارت خود را از دست داده و به مایع تبدیل می شود.

رله فن کندانسور پراید

پانل های داخل موتور این کولر گازی در ابعاد 750 × 285 × 200 میلی متر طراحی شده اند، وزن آن 7 کیلوگرم است.

میزان ولتاژ خازن، ابعاد خازن، پایه های نگهدارنده فن، جهت چرخش و نوع کاربری بلوور فن، از دیگر نکات حائز اهمیت در هنگام سیم کشی فن کولر گازی به شمار می رود.

خرید فن کندانسور یخچال الکترواستیل

آشنایی با نحوه کابل کشی کولر گازی اسپلیت یک مهارت مهم در زمان نصب، عیب یابی و حتی سرویس کولر گازی محسوب می شود.

برخی از مدل های کندانسور به صورت هوا خنک طراحی می شوند و برخی در مدل های پوسته و لوله هستند.

تقویت فن کندانسور پراید

در صورت صدور فرمان استارت، پایه شماره 1 فعال میشود. نکته : منظور از مدار فرمان برق دستور دهنده ای است که توسط برد به یونیت خارجی ارسال می شود تا قطعات راه اندازی شود.

لازم به ذکر است که برای دیگ های تقطیر 150 لیتری دبه ای، همچنان می توانید از کندانسور های کارگاهی تک فن نیز استفاده نمایید اما برای دیگ های سنتی یا کلاسیک 130 لیتر به بالا و یا گلابگیر های دبه ای 150 لیتر به بالا بایستی از چنین کندانسور قدرتمندی استفاده فن کندانسور سردخانه نمایید.

و موتور فن تبخیر در فریز قرار دارد که وظیفه دارد هوای خنک را در بین سیم پیچ های اواپراتور عبور دهد تا آن را خنک کند.

پروانه فن کندانسور کولر گازی

ترمیستور بر دمای یخچال نظارت می کند و درجه ی هوای یخچال را به صفحه ی کنترل ارسال می کند.

فن کندانسور دمنده

به طور کلی فن دارای پرههای چند تایی است که با حرکت چرخشی خود میتواند هوای اطراف را به حرکت درآورد.

موتور فن کندانسور کولر پراید

، طی سالیان اخیر، پیشتاز عرصه سرمایش تجهیزات IT ، در فن های کندانسور کولینگ مراکز داده نیز از فن های EC-Fan استفاده می کنند.

این فرایند نیاز به تبحر و مهارت خاصی دارد، بنابراین بهتر است این کار را به یک متخصص در این زمینه بسپارید، میتوانید برای سرویس کولرگازی از، سامانه اعزام تعمیرکار آچارباز استفاده کنید.

وب سایت آوا کالا اولین هدف خود را بر پایه اعتماد متقابل و کسب رضایت صد در صدی خریداران محترام نهادینه کرده است و این بزرگترین موفقیت ما می باشد.

ما به عنوان شرکت سازنده کندانسور پوسته و لوله (آبی)، مدل های استاندارد آن را در ۲۳ مدل از HSE-2 تا HSE-500 ارائه داده ایم.

خازن فن کندانسور

ما در مقاله ی انواع فن یخچال تمام فن های موجود در یخچال فریزر ها را نام بردیم و نحوه کار آنها را شرح دادیم.

قیمت فن کندانسور کولر گازی

فن یخچال قطعه ایست که ممکن است در مدل و برندهای مختلف متفاوت باشد. ام تی رویال به عنوان وارد کننده مستقیم بسیاری از قطعات و تجهیزات سرمایشی، واردات این قطعه با برندهای نامبرده را انجام می دهد.

تعمیرات یخچال هیمالیا در این مرکز فقط با قطعات اصلی انجام می گیرد. در صورت فنی بودن مشکل برخی از قطعات یخچال مانند، برد الکتریکی، فن، ترموستات و…

تعویض فن کندانسور پراید

کندانسور یکی از اجزای مهم یک سیکل برودت است و انتخاب این جزء باید به صورت دقیق و مهندسی انجام گیرد.

کندانسورهای آبی، یکی از انواع کندانسور است که در جاهایی که آب مناسب و فراوان و ارزان در ارختیار باشد به صرفه ترین کندانسور محسوب می شود.

می توان کندانسور آب خنک را در ابعاد بزرگتری ساخت. چیلر با کندانسور آبی را می توان در فضای داخلی موتور خانه نصب کرد.

آبی که حرارت بالایی دارد و گرم شده است با پمپ به برج خنک کننده ارسال می شود و عملیات خنک سازی صورت می گیرد و مجدداً به کندانسور ها بازگردانده خواهد شد.

موتور فن کندانسور پراید

در واقع آب وظیفه گرفتن حرارت از سیال داغ را دارد و از روش هایی استفاده می شود که خنک سازی صورت بگیرد و در نهایت مجدداً به مدار بازگردانده می شود.

قیمت فن کندانسور یخچال فریزر دوو

در چیلرهای بزرگ با تعداد فنهای زیاد معمولاً از درایو اینورتر برای کنترل فنها استفاده میشود. ترموستات کنترل دما نیروی الکتریکی لازم را به کمپرسور، موتور فن اواپراتور و موتور فن اواپراتور کندانسور می فرستد.

بنابراین همواره توصیه میشود که به جای تعمیرات آن، فن را تعویض نمایید. اگر فن کمپرسور خراب شود به دلیل گرمای بیش از حد موجب سوختن موتور میشود.

فن کندانسور یخچال دوو

با این تفاوت که فاصله ی فن از لولههای کندانسینگ سقفی مقداری بیشتر بوده و در سایزهای کوچکتر تولید میشوند .

قیمت فن کندانسور یخچال الکترواستیل

محل قرارگیری آن در چرخه تبرید بعد از کمپرسور و قبل از شیر انبساط است و در مدل های مختلفی تولید می شود.

فیوز فن کندانسور پراید

که وسیله ایی لوله ایی مشبک که در برخی یخچال ها به صورت ایستاده به پشت یخچال چسبیده است. در صورت روشن نشد یخچال فریزر سامسونگ پریز برق و دوشاخه یخچال را بررسی نمایید .

در اینجا قصد داریم طرز طراحی و عملکرد کندانسور هوا خنک را کمی بررسی کنیم. اگرچه این گزینه کمتر از دو گزینهی دیگر معروف است، اما در اوقاتی استفاده میشوند که منبع آب برای کار با کندانسور آب خنک ناکافی است، یا دمای متراکمسازی پایینتر از چیزی است که بتوان آن را با کندانسور هوا خنک بدست آورد.

ممکن است به مرور زمان اجزای داخلی کمپرسور فرسوده شوند و بیش از حد معمول سروصدا ایجاد کنند. سامانه تهویه مطبوع خودروها با یک تسمه به کمپرسور موتور متصل می شود که هنگام استفاده از کولر، همزمان با افزایش فشار بیشتر به موتور مصرف سوخت نیز بیشتر می شود.

فن کندانسور سامسونگ

در چیلر آب خنک ، از کندانسور آبی استفاده می شود. کندانسور آبی در مقایسه با کندانسور هوایی دارای بازده بالاتری می باشد.

فروش فن کندانسور

گاهی اوقات از کف یخچال صدای قل قل شبیه به صدای جوشیدن به گوش می رسد. در صورت تغییر نوع سیال جاری در لوله ها، طبق جدول زیر ضرایب تصحیحی به ظرفیت آن افزوده می شود.

کویل ها معمولاً از جنس مس هستند و فین های آلومینیومی مخصوص دارند و به صورت موج دار سینوسی کار می کنند.

تست فن کندانسور یخچال

چیلرهای تراکمی بر اساس سیکل تبرید تراکمی کار میکنند و به دو دستهی کلی هواخنک و آبخنک تقسیم میشوند. این مورد در صنعت شیمی به عنوان عوامل تقطیر کننده اجرا می شود.

قیمت فن کندانسور پراید

در هر سیستم برودتی مانند سیستم سردخانه یا چیلرهای هوا خنک، فن در 2 قسمت کندانسور و اواپراتور به کار گرفته می شود.

بعد بوسیله فن درهمان مجموعه، آب گرم شده سرد خواهد شد. ویژگی فن آکسیال سردخانه این است که پرتاب باد مستقیم دارد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.