نحوه انتخاب بهترین برند سفره یکبار مصرف

 

سفره های یکبار مصرف در ایران بیشتر برای مهمانی ها و مجالس استفاده می شود. البته با ظهور کرونا و نیاز مبرم به ضدعفونی مکرر، استفاده از سفره های یکبار مصرف به طور طبیعی افزایش یافته است. حتی رستوران ها و تالارها هم از سفره های یکبار مصرف استفاده می کنند تا مجبور نباشند هر بار میزها را ضدعفونی کنند.

هنگام خرید یک سفره یکبار مصرف مناسب علاوه بر طرح و رنگ رومیزی حتما به کیفیت و جنس سفره یکبار مصرف نیز توجه کنید. زیرا با خرید سفره های یکبار مصرف بی کیفیت که از مواد نامناسب و روش های غیراستاندارد تهیه شده اند ممکن است برای خود و خانواده تان مشکلات سلامتی ایجاد کنید. در این مطلب می خواهیم نکات مهم خرید یک سفره یکبار مصرف مناسب را بیان کنیم، با ما همراه باشید.

انواع سفره یکبار مصرف از نظر جنس و رنگ

1.    رول

2.    کاغذ

3.    سفره یکبار مصرف

4.    رومیزی تک رنگ

5.    سفره یکبار مصرف 2 رنگ

6.    سفره یکبار مصرف 4 رنگ

7.    سفره 6 رنگ

چه کسی بیشترین خرید یک سفره یکبار مصرف را دارد؟

چند سال پیش خانواده های ایرانی سفره های ضخیم و بادوام می خریدند که سال ها ماندگاری داشت و به نظر می رسید دور این سفره ها نشستن و غذا خوردن به یک عادت خاص تبدیل شده بود. اما اکنون استفاده از سفره های یکبار مصرف افزایش چشمگیری پیدا کرده است. بیشتر مادران ترجیح می دهند از این سفره استفاده کنند تا حداقل از کار نظافت و جمع آوری سفره کم شود.

راحتی استفاده از سفره یکبار مصرف این است که به راحتی می توانید این سفره را در هر جایی همراه خود ببرید و پس از استفاده به راحتی آن را دور بیندازید.

بهترین برند سفره یکبار مصرف در ایران

با توجه به اهمیت این سفره ها که ارتباط مستقیمی با سلامت افراد دارند، هنگام خرید سفره یکبار مصرف حتما به نام سازنده آن توجه کنید. و موارد زیر را در نظر بگیرید:

1.    عرض سفره را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید

2.    سفره یکبار مصرف انتخابی نباید بوی بدی بدهد

3.    ضخامت سفره باید به اندازه ای باشد که به راحتی پاره نشود.

4.    سفره هایی را که با دست زدن تمیز می شوند، نخرید

5.    حتما بسته بندی را همراه داشته باشید

نکته مهم در خرید سفره یکبار مصرف این است که اگر رنگ سفره با کشیدن آن از بین برود به این معنی است که رنگ آن به راحتی وارد غذا می شود، مخصوصاً اگر نان را روی این سفره ها بگذاریم این حرارت باعث واکنش شیمیایی می شود. که باعث جذب فلزات سنگین رنگ در بدن می شود.

با توجه به کاربردهای متنوع این محصول امروزه حتی در مجالس مجلل مانند جشن عروسی و جشن تولد از سفره های یکبار مصرف استفاده می شود.

اگر دورهمی ساده دارید یا می خواهید از سفره یکبار مصرف برای سفر استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم رولی تهیه کنید که به صرفه تر باشد.

اما اگر قصد خرید سفره یکبار مصرف برای مهمانی های شلوغ را دارید، بهتر است از نوع سفره یکبار مصرف ساده آن استفاده کنید که ضخامت بیشتری نسبت به نوع رولی دارد و به راحتی پاره نمی شود. این کار از کثیف شدن خانه و پذیرایی جلوگیری می کند.

حرف آخر در مورد یک سفره یکبار مصرف مناسب

ما در شرکت فیلجون بهترین سفره های یکبار مصرف را از مواد درجه یک با چاپ های حرفه ای تولید می کنیم. محصولات فیلجون از برترین برندهای تولیدی در زمینه رومیزی یکبار مصرف، کیسه فریزر، فریزر پلاستیکی و دستکش یکبار مصرف می باشد و با داشتن مجوزها و استانداردهای لازم محصولی با کیفیت را برای هموطنان عزیز فراهم کرده ایم.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.